Hakkımızda
Gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için en ideal lojistik ve depolama çözümlerini sunuyor, 7/24 anlayışıyla hizmet veriyoruz.
Bursa, taşımacılık, uluslararası, Depolama, milk run taşıma, parsiyel taşıma, crossdoching, ekspres taşıma, full truck load, projeli işler, lojistik taşıma, nakliya, askılı taşıma
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

Türkiye ekonomisinin lokomotif kenti Bursa’da, 2015 yılından beri faaliyet gösteriyor, gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet yelpazemizi her geçen gün genişletiyor, en hızlı ve ideal lojistik çözümlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 

Toplam 87 bin metrekarelik kapalı alanlarımızda, uluslararası standartlarda ve 7/24 çalışma sistemiyle hizmet veriyor, size mesafeleri ortadan kaldırmayı taahhüt ediyoruz.

 

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 4 depomuzda; serbest depolama ve gümrüklü antrepo hizmeti, Yaylacık’da, Kayapa Sanayi Bölgesi’nde ve Hasanağa Sanayi Bölgesi’nde bulunan depolarımızda ise serbest depolama hizmeti sunuyoruz.

 

Aylık 80 bin elleçleme kapasitemizle, müşterilerimize, eş zamanlı depolama ve ikmal hizmeti veriyoruz.

 

Marmara ve Ege Bölgesi limanlarında, yıllık 1200 konteynır dönüşümlerimizle, uluslararası standartlarda hizmet sunuyoruz.

 

Deneyimli kadromuz ve modern araç filolarımız ile müşterilerimizin taleplerine en uygun ve en hızlı çözümleri üretiyor, hizmet ağımızı sürekli genişletiyoruz.

VİZYON, MİSYON VE DEĞERLERİMİZ

VİZYONUMUZ

Güçlü teknolojik altyapımız, deneyimli kadromuz ve araç filolarımız ile müşterilerimizin taleplerine göre, en hızlı ve en uygun çözümü sunabilmek için her geçen gün kendimizi geliştirerek, tüm dünyada hizmet ağımızı genişletmek.

MİSYONUMUZ

Sektörümüzdeki teknolojik gelişmelere bağlı olarak farklılaşan müşteri ihtiyaçları karşısında hizmet yelpazemizi her geçen gün genişleterek dinamik, bilinçli ve eğitimli kadromuzla kara yolu taşımacılığında en ideal ve hızlı lojistik çözümleri üretmek.

DEĞERLERİMİZ

  • Dürüstlük,
  • İhtiyaçları Doğru Algılama
  • Müşteri Memnuniyeti,
  • Yenilikçi Çözümlerle Fark Yaratmak,
  • Zamanında İş