Crossdocking
Gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için en ideal lojistik ve depolama çözümlerini sunuyor, 7/24 anlayışıyla hizmet veriyoruz.
Bursa, taşımacılık, uluslararası, Depolama, milk run taşıma, parsiyel taşıma, crossdoching, ekspres taşıma, full truck load, projeli işler, lojistik taşıma, nakliya, askılı taşıma
182
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-182,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

CROSSDOCKING

Tedarikçiden temin ettiğimiz ürünleri stoka almadan ve taşıma kabı bazında içeriği bozmadan müşterilerimizin gereksinimlerine göre tasnif ederek sevk ediyoruz.

Crossdocking, üreticiler, müşteriler ve fabrikalardan depolara gelen ürünlerin, hiç depolanmadan alıcının isteğine göre birden fazla yüke bölünmesi, birçok değişik ürünün dağıtım noktası ve adresine göre bir araya getirilip yeni bir yük veya bütünlük haline getirilmesidir.

Müşterilerimize sağladığımız hızlı cross-docking hizmetleri sayesinde, ürünleri satış noktalarına mümkün olan en kısa zamanda ulaşacak şekilde ayrıştırarak, depolama maliyetlerini en aza indiriyoruz. Tüm tedarikçilerin ürünlerini tek bir noktada birleştirip, ayrıştırarak en az taşıma maliyeti ile belirlenen noktalara ulaştırıyoruz.

Crossdocking operasyonlarımızla:

  • Ürün konsolidasyonunda verimlilik sağlıyoruz.
  • Depolama ihtiyacını ve buna bağlı olarak stok ihtiyacını azaltıyoruz.
  • Zaman kaybı olmadan, daha hızlı ürün akışı sağlayıp, daha sık teslimat yapıyoruz.
  • Siparişlerin daha hızlı tamamlanmasını sağlıyoruz.
  • Tam zamanlı çalışma stratejilerini destekliyoruz.
  • İş gücü ihtiyacınızı ve hasar oranınızı azaltarak, maliyetlerinizi düşürüyoruz.