Ekspres Taşımacılık
Gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için en ideal lojistik ve depolama çözümlerini sunuyor, 7/24 anlayışıyla hizmet veriyoruz.
Bursa, taşımacılık, uluslararası, Depolama, milk run taşıma, parsiyel taşıma, crossdoching, ekspres taşıma, full truck load, projeli işler, lojistik taşıma, nakliya, askılı taşıma
178
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-178,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

EKSPRES TAŞIMACILIK

Gümrük yoğunluğu, genel yolculuk trafiği, yükün ağırlık durumu, hangi ulaşım türünün kullanıldığı gibi etkenler, nakliye işlemlerinde belirleyici oluyor.

 

Havayolu taşıması daha hızlı olmakla beraber, her ulaşım türünde gümrük işlemlerinde belirli bir zaman kaybı olasıdır. Malzeme nakledilirken ülkeler, güvenlik önlemleri de dahil birçok prosedürü devreye soktukları için yürütülen süreçler de önem kazanıyor.

 

İhracat mallarınıza uygun araçlarımızla ve özgün yönetim süreçlerimizle, yüklerinizi olağan süreden daha kısa sürede taşımayı taahhüt ediyoruz.