Depolama
Gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için en ideal lojistik ve depolama çözümlerini sunuyor, 7/24 anlayışıyla hizmet veriyoruz.
Bursa, taşımacılık, uluslararası, Depolama, milk run taşıma, parsiyel taşıma, crossdoching, ekspres taşıma, full truck load, projeli işler, lojistik taşıma, nakliya, askılı taşıma
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

DEPOLAMA

Toplam 87.000 m² kapalı alanda depolama hizmeti

Nitelikli ve çağdaş hizmet anlayışımızla; etiketleme, paletleme, palet bozma, ambalajlama ve stok takibi hizmetleri veriyoruz.

 

Depolama hizmetlerimizi “11” farklı lokasyonda toplam 87.000 m2 depolama ve 260.000 palet stoklama alanı kapasitesine sahip tesislerimizde, modern raf ve depolama ekipmanlarıyla sunuyoruz.

 

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlere yönelik olarak, yeni depolar oluşturarak, esnek çalışmalar yürüttüğümüz gibi, kalite kontrol, etiketlendirme, paketleme ve taşıma konularında da ihtiyaca yönelik çözümler geliştiriyoruz.

 

Depolarımızda lojistik aktarma ve sevkiyat işlemlerinin profesyonel kadrolarımız tarafından yapılmasının yanı sıra, ürünlerinizin bütün güvenlik ve hijyen unsurlarına özen gösterilerek depolanmasını sağlıyoruz.

 

Planlanmış sevkiyatlarınızın tam zamanında ulaşmasını sağlayacak teknolojik altyapımızla; ürünlerinizi depoya girişinden, teslimatı gerçekleşene kadar online izleyebilir, stok takibi yapabilir ve istediğinizde raporlarını alabilirsiniz.

 

Hızlı ve güvenli yükleme – boşaltma yapabilmemizi sağlayan hidrolik rampalarımız ve tecrübeli forklift sürücülerimizle, etiketleme ve barkodlama sistemimizle, lojistik depolama ve birleşik hizmetlerde Kıvanç Lojistik olarak daima yanınızdayız.

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki depolarımız

Kayapa Sanayi Bölgesi’ndeki depomuz

Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki depomuz

İzmir Yolu Yaylacık mevkiindeki depomuz